Konferencje

Hotel posiada 1 salę konferencyjną w pełni wyposażoną i przystosowaną do organizacji szkoleń i konferencji.


Ponadto niewątpliwą zaletą przeprowadzenia szkoleń i konferencji w tak uroczym zakątku jest profesjonalne zaplecze, fachowa obsługa znakomita regionalna i gruzińska kuchnia, świeże powietrze i nieskażona przyroda

sala1
sala2
Sala Konferencyjna

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego pakietu konferencyjnego z noclegiem, w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę dowolnej konferencji lub szkolenia.

W CENIE PAKIETU: 199 złotych 

  • nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym
  • bogate śniadanie w formie bufetu
  • wyśmienity obiad z deserem
  • w pełni wyposażone sale konferencyjne z dostępem do Internetu
  • przerwa kawowa (woda, kawa, herbata, ciasta)
  • kolacja w formie ogniska lub uroczysta kolacja w restauracji

DODATKOWO MOŻEMY ZAPEWNIĆ PAŃSTWU ATRAKCJE:

Nocne podchody po Kurpiowskiej Puszczy Zielonej – tutejsze puszczańskie lasy to wyjątkowe miejsce, gdzie przez cały rok zachodzą ciekawe zjawiska przyrodnicze – w tym czasie mamy wyjątkową okazję podsłuchać i, przy odrobinie szczęścia podpatrzeć, świat zwierząt.

Leśne fotosafari – coś dla miłośników fotografowania. Kurpiowska Puszcza Zielona to siedlisko rzadkich i chronionych gatunków zwierząt i ptaków. Wyprawa organizowana jest w towarzystwie doświadczonego przewodnika.

Sprzątanie lasu – jeśli chcecie dotlenić swój umysł, a dodatkowo zrobić coś pożytecznego dla środowiska zapraszamy do włączenia się do akcji sprzątania świata połączonej z aktywnościami na świeżym powietrzu.

Grzybobranie – tutejsze lasy obfitują w runo leśne. Po grzybobraniu organizujemy wspólne czyszczenie grzybów, suszenie oraz marynowanie. Każdy z gości zabiera grzyby ze sobą.

Warsztaty kulinarne – jesień to czas przygotowywania pachnących konfitur, aromatycznych potraw, które zjemy ze smakiem nie tylko jako danie ale także jako przekąskę. Zapraszamy na pełne smaków i zapachów spotkanie w kuchni.

Rozgrzewające wieczory przy ognisku z rozgrzewającymi regionalnymi trunkami i muzyką ludową na żywo. Kurpie najlepiej… smakują – poznaj Kurpie …od kuchni.

Warsztaty ludowe – czy wiecie jak powstaje kurpiowska wycinanka? Chcielibyście się dowiedzieć ile bibuły i czasu potrzeba, by wykonać palmę wielkanocną? Tego wszystkiego dowiecie się na warsztatach rękodzieła ludowego. Tajniki zdradzi twórczyni ludowa, która także opowie o tradycjach i kurpiowskiej gwarze.

Dyskoteka z DJ’em – nic tak nie rozgrzewa jak… szalony taniec.

Kulig z pochodniami i grzańcem – o ile pozwoli pogoda

Wieczór kurpiowski z nauką tańca ludowego – czy wiecie jak tańczy się fafura lub starą babę? Czy powolniak to rzeczywiście powolny taniec? Zapraszam na pełne emocji i niezapomnianej atmosfery warsztaty tańca.

OFERTA PRZYGOTOWANA DLA GRUP KONFERENCYJNYCH POWYŻEJ 10 OSÓB PRZY JEDNOCZESNYM KORZYSTANIU Z NASZYCH USŁUG GASTRONOMICZNYCH WAŻNA DO ODWOŁANIA