fbpx

Paintball dla każdego!

Paintball - sposób na sportowy weekend z przyjaciółmi

Wielu z nas słyszało o paintballu, o zabawie opartej na strzelaniu do przeciwnika żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą. Rywalizacja pomiędzy dwoma grupami, przy jednoczesnej współpracy wewnątrz każdej z grup, wysiłek fizyczny połączony z myśleniem strategicznym i dużo śmiechu sprawiają, że gra ta spełnia swoje integracyjne zadanie. Jeśli jeszcze nie próbowaliśmy sami w nią zagrać, namówmy znajomych na to, aby w weekend stoczyć „kolorową” bitwę BEST PAINTBALL.

Dwie drużyny starają się wytropić i trafić kolorową farbką przeciwników, ukrywających się wśród drzew. Poniżej znajduje się opis zasad i korzyści płynących z gry paintball. Grając w paintball, strzelamy żelatynowymi kulkami wypełnionymi biodegradowalną farbą do przeciwników tak, aby trafić ich jak największą liczbę razy. Strzelamy z markera.

PAINTBALL to sport szczególnie dla tych, którzy lubią rywalizację. Chęć trafienia innych, przy jednoczesnym uchronieniu się przed trafieniem, szukanie kryjówki i tropienie przeciwników wyzwala duże dawki adrenaliny. Jest to sposób na zredukowanie poziomu stresu po całym, przepracowanym tygodniu, spalenie zbędnych kalorii, wzmocnienie mięśni, dotlenienie organizmu i towarzyskie spotkanie. Po wyjściu na paintball będziemy z pewnością lepiej spać – zmęczeni bieganiem i ukrywaniem się. Nasz nastrój również powinien poprawić się po takiej rozgrywce, tak jak po każdym intensywnym wysiłku fizycznym. To właśnie paintball z pewnością pozwoli nam spędzić ciekawe weekendy z przyjaciółmi, które długo będziemy wspominać.

PAINTBALL – dla kogo?

PAINTBALL to sport, który UPRAWIAĆ MOŻE KAŻDY. Mężczyźni znajdą w nim okazję do sportowej rywalizacji, którą szczególnie lubią. Kobiety zaś z chęcią pokażą, że twarde z nich sztuki i wcale od mężczyzn nie są gorsze w tym z pozoru agresywnym sporcie.

Poznaj naszą ofertę

Kontakt

Hotel Kurpia Arte
18-414 Nowogród, Obrońców Nowogrodu 2, Polska
tel: +48 693 920 890
tel: +48 531 279 502
tel: +86 214 04 52
Numer konta
Medical Apartments Sp. z o.o.
ul. Obrońców Nowogrodu 2,
18-414 Nowogród
BS Ostrów Mazowiecka
89 89230008 0028 6415 2000 0001
O NAS
KUCHNIA
ATRAKCJE
WCZASY ODCHUDZAJĄCE
WYDARZENIA
WYDARZENIA
CENY
POKOJE
KONTAKT
RESTAURACJA
BOOKING