Restauracja

Nasza Restauracja

Elegancka, przestronna restauracja hotelowa sprawdzi się przy każdej okazji – zarówno jako miejsce romantycznej kolacji dla dwojga, jak też miejsce spotkania całej rodziny lub inne spotkanie biznesowe.

Restauracja i sala bankietowa gwarantuję organizację imprez okolicznościowych na 150 osób.

Restauracja hotelowa gwarantuje specjalności kuchni regionalnej (kurpiowskiej) jak także od niedawna nowe smaki kuchni gruzińskiej które przygotowuje szef kuchni z Gruzji. W naszej restauracji każdego dnia serwujemy hotelowym gościom pożywne śniadania i pyszne obiadokolacje w formie serwowanej lub bufetu szwedzkiego.

Kuchnia Gruzińska

Kuchnia Gruzińska w naszym hotelu kusi smakiem i aromatem rozmaitych dań.
Jest jedyna w swoim rodzaju , może być zaskoczeniem dla osób, które kosztują ją po raz pierwszy.

Dzięki charakterystycznym dodatkom, takim jak orzechy włoskie, czosnek, ocet, nasiona granatu i aromatyczne zioła, potrawy gruzińskie uzyskują swój unikatowy smak .

Zapraszamy naszych gości do skosztowania chaczapuri imperuli jednego z najpopularniejszych gruzińskich dań lub aromatycznej zupy bozbasz.

Tradycja

Kuchnia Tradycyjna

Dumą naszego Szefa Kuchni są tradycyjne potrawy przygotowane z pasją i podane w niebanalnej odsłonie. Koniecznie spróbuj naszych specjałów – świeżych i pysznych. Serwujemy wyśmienite dania kuchni regionalnej, która kreowana i udoskonalana na przestrzeni wieków, pozostawiła w smaku wyłącznie to co najlepsze.

Receptury skrupulatnie gromadzone przez lata doświadczeń w dziedzinie kulinariów, połączone z aktualnymi trendami i technikami prowadzą do całkowitego spełnienia i wydobycia z potraw głębi ich smaków. Aromatyczne zioła, grzyby i warzywa pochodzące z naturalnych upraw oraz wyselekcjonowane rodzaje ekologicznych produktów są podstawą naszej kuchni.

To zdrowe i pyszne menu jest świetnym dopełnieniem wypoczynku w Hotelu Kurpia Arte.

ZOBACZ MENU

Z myślą o naszych najmłodszych gościach powstało oddzielne menu dostosowane do potrzeb dzieci.

Kartę menu wzbogacamy regularnie o sezonowe oraz okolicznościowe specjały przygotowywane przez
Szefa Kuchni i jego zespół.

20210622_145406

Naszym dodatkowym atutem jest zewnętrzny taras sąsiadujący z restauracją, gdzie na świeżym powietrzu mogą skosztować Państwo przepysznego deseru czy napić się świeżo parzonej kawy