fbpx

O Kurpia Arte

Hotel Kurpia Arte w Nowogrodzie jest położony na skraju Puszczy Kurpiowskiej nad rzeką Narew, w sąsiedztwie największego w Polsce Skansenu Kurpiowskiego. Lokalizacja na granicy parku narodowego daje wszystkim naszym Gościom możliwość odpoczynku w otoczeniu niezwykłej, dziewiczej przyrody, w ciszy i spokoju.

Posiadamy cztery hektary własnych terenów rekreacyjnych, idealnie nadające się do wypoczynku od miejskiego zgiełku. Zapraszamy na spacery, podglądanie przyrody, ale także do przeprowadzenia każdego rodzaju imprezy plenerowej, integracyjnej oraz incentive. Na terenie hotelu zachęcamy do skorzystania ze strefy SPA (jacuzzi, sauny suche, zabiegi terapii manualnej i masaże relaksacyjne i lecznicze). Czeka na Państwa również komora tlenowa. W wolnej chwili zapraszamy na spacery nordic walking i do aktywności fizycznej (infrastruktura sportowa z sezonowym basenem).

W restauracji skosztują Państwo przysmaki z kuchni regionalnej ze szczyptą Gruzji.

Pokoje

Hotel Kurpia Arte posiada 134 miejsca noclegowe w apartamentach i pokojach 1-, 2- i 3- osobowych z łazienkami, TV SAT, telefonem oraz tarasem (pokoje z tarasami znajdują się na poziomie 0 i 1).

Restauracja

Restauracja hotelowa gwarantuje specjalności kuchni regionalnej (kurpiowskiej) jak także od niedawna nowe smaki kuchni gruzińskiej które przygotowuje szef kuchni z Gruzji. W naszej restauracji każdego dnia serwujemy hotelowym gościom pożywne śniadania i pyszne obiadokolacje w formie serwowanej lub bufetu szwedzkiego.

Wypoczynek, relaks i atrakcje w okolicach

Hotel Kurpia Arte w Nowogrodzie położony jest na skraju Puszczy Kurpiowskiej nad rzeką Narew, w sąsiedztwie największego w Polsce Skansenu Kurpiowskiego. Lokalizacja na granicy parku narodowego daje wszystkim naszym Gościom możliwość odpoczynku w otoczeniu niezwykłej, dziewiczej przyrody, w ciszy i spokoju.
Zapraszamy do współpracy firmy jak i klientów indywidualnych.

Poznaj naszą ofertę

Kontakt

Hotel Kurpia Arte
18-414 Nowogród, Obrońców Nowogrodu 2, Polska
tel: +48 693 920 890
tel: +48 531 279 502
tel: +86 214 04 52
Numer konta
Medical Apartments Sp. z o.o.
ul. Obrońców Nowogrodu 2,
18-414 Nowogród
BS Ostrów Mazowiecka
89 89230008 0028 6415 2000 0001
O NAS
KUCHNIA
ATRAKCJE
WCZASY ODCHUDZAJĄCE
WYDARZENIA
WYDARZENIA
CENY
POKOJE
KONTAKT
RESTAURACJA
BOOKING